Braki w uzębieniu wpływają na Twoje zdrowie

Braki w uzębieniu wpływają na Twoje zdrowie

4 lipca 2022
Implant-Thommen-Medical-1200x800.jpg

Brak nawet jednego zęba ma niekorzystny wpływ na cały układ żucia, doprowadzając do zmian w zachowaniu i ułożeniu pozostałych zębów. Wpływa negatywnie również na rozkład sił podczas jedzenia pokarmów. Dlatego każdą lukę w uzębieniu należy uzupełnić.

Implanty – najlepsze rozwiązanie

Implanty to obecnie najlepsze rozwiązanie problemu wszelkich braków zębowych. Można dzięki nim uzupełnić zarówno pojedynczy ząb jak i całkowite bezzębie. Implanty swoją funkcję jako stabilnego fundamentu sztucznego zęba, uzyskują w procesie osteointegracji. Proces ten polega na zrośnięciu się kości, w której wprowadzono implant z jego zewnętrzną powierzchnią. Możliwe jest to przede wszystkim dlatego, że implanty zębowe wykonane są z tzw. biokompatybilnego materiału czyli takiego który, nie powoduje powstania reakcji obronnej skierowanej przeciwko ciału obcemu umieszczonemu w organizmie.

Implanty Thommen Medical

W DENTRUM pracujemy z użyciem implantów Thommen Medical, które są gwarancją jakości oraz niezawodności System Thommen Implant jest łatwy w użyciu, a jednocześnie bardzo precyzyjny i gwarantuje doskonałe rezultaty kliniczne. Implanty Thommen to przemyślane połączenie wewnętrzne. Połączenie implant-łącznik zapewnia wyjątkową wytrzymałość na siły boczne. Z jednej strony zewnętrzny pierścień stabilizujący zapewnia optymalną mechaniczną stabilizację, z drugiej optymalny wymiar wewnętrznego heksagonu zwiększa wytrzymałość ścian implantu. Kombinacja obydwu elementów pozwala na zamocowanie szerokiego wyboru łączników z wysoką precyzją.

Chcesz odmienić swój uśmiech?

Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na wizytę!


Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności