Blog

Sprawdź nasze najświeższe newsy i ogólne artykuły z branży stomatologicznej. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje komentarze!
dentrum_blog8.jpg

Uzębienie osoby dorosłej składa się z 32 zębów stałych, wśród których wymienić można siekacze, kły, zęby przedtrzonowe oraz trzonowce. Ósemki, nazywane także zębami mądrości, zaliczane są do ostatniej grupy i określane są jako trzecie zęby trzonowe. Niestety, mogą one przysporzyć pacjentom wielu zmartwień – zarówno w okresie ich wyrzynania, jak i wtedy, gdy wymagają usunięcia. Kiedy wyrywanie zębów mądrości jest konieczne i na czym polega chirurgiczne wyrywanie ósemek?


narkoza-2-1200x609.jpg

Znieczulenie ogólne, potocznie nazywane narkozą (uśpieniem) jest czasowym wyłączeniem świadomości. Pozwala na skuteczne zrealizowanie zabiegu, nie pozostawiając Pacjenta z przykrymi wspomnieniami i doznaniami.
Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności