Leczenie w narkozie

Znieczulenie ogólne, potocznie nazywane narkozą (uśpieniem) jest czasowym wyłączeniem świadomości. Pozwala na skuteczne zrealizowanie zabiegu, nie pozostawiając Pacjenta z przykrymi wspomnieniami i doznaniami.

Leczenie w narkozie

22 grudnia 2020
narkoza-2-1200x609.jpg

 

Znieczulenie ogólne, potocznie nazywane narkozą (uśpieniem) jest czasowym wyłączeniem świadomości. Pozwala na skuteczne zrealizowanie zabiegu, nie pozostawiając Pacjenta z przykrymi wspomnieniami i doznaniami. Anestezjolog, który wykonuje znieczulenie, przez cały zabieg czuwa nad stanem i bezpieczeństwem Pacjenta.

Jak wygląda narkoza u dentysty?

  • Zabieg stomatologiczny w narkozie wykonują dwa zespoły: dentystyczny i anestezjologiczny. Narkozę można przeprowadzić, podając leki w formie wziewnej, dożylnej albo łącząc obie metody. Cały proces odbywa się w warunkach ambulatoryjnych.
  • Leczenie w narkozie jest dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdy trzeba usunąć kilka zębów równocześnie. W trakcie jednej wizyty możliwe jest zrealizowanie całego procesu terapeutycznego, który przy zastosowaniu konwencjonalnych metod, musiałby zostać rozłożony na wiele sesji. Ogromnym plusem jest to, iż pacjent nie pamięta zabiegu i nie odczuwa bólu.
  • Kwalifikacji do narkozy dokonuje anestezjolog. Kwalifikacja odbywa się na podstawie wywiadu medycznego oraz wyników zleconych badań. Jeśli nie ma przeciwwskazań, możliwe jest wykonanie zabiegu. W przypadku pojawiających się wątpliwości w Dentrum Clinic chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.

Przygotowanie do zabiegu

Na zabieg należy się stawić na czczo. Na 2 godziny przed zabiegiem nie można spożywać żadnych płynów. Picie alkoholu na kilka dni przed narkozą nie jest wskazane. Po wybudzeniu pacjent pozostaje pod obserwacją jeszcze przez kilka godzin, a następnie może być odebrany przez wyznaczonego opiekuna. Nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych tuż po znieczuleniu dentystycznym.

.
Zadzwoń i umów się na wizytę
☎️ +48 723 609 090
📍 Katowice, ul. Ściegiennego 49


Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności