HOLLYWODZKI UŚMIECH


Pani Joanna zgłosiła się do nas z licznymi, nieestetycznymi wypełnieniami. W dolnej żuchwie występowały braki w uzębieniu, a nieprawidłowy układ stomatognatyczny powodował bóle głowy. Po konsultacji z pacjentką, wykonaniu szeregu zdjęć i analizie zgryzu wg techniki prof. Koisa, zaproponowaliśmy kompleksowe leczenie implantoprotetyczne. Praca protetyczna (korony, mosty i licówki pełnoceramiczne) została oparta na sześciu implantach. Implanty zębów zostały wszczepione przy pomocy szablonu implantologicznego, zaprojektowanego cyfrowo tak, aby układ implantów był, jak najbardziej zgodny z budową kości pacjentki. Korony, mosty i licówki oddaliśmy w ręce artystów techników by ich faktura i kolor nie odbiegły od naturalnych, zdrowych zębów.

Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności