PRACA NA IMPLANTACH. KONTROLA PO 6 LATACH


Pani Małgorzata jest pacjentką, która pomimo swojego młodego wieku nie potrafiła szczerze się uśmiechać. Nie mogła normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Jej problemem były zniszczone zęby, które w dodatku sprawiały ból. Pacjentka w pracy czuła się skrępowana i unikała kontaktu z ludźmi. Rozwiązanie było jedno – pomóc Pani Małgorzacie na nowo uwierzyć w siebie.

Po dokładnym przeanalizowaniu tomografii komputerowej oraz po zapoznaniu się z oczekiwania pacjentki, przygotowaliśmy plan leczenia. Pani Małgorzata miała jedno życzenie, by diastema, czyli przerwa pomiędzy jedynkami pozostała.

Przygodę z pięknym uśmiechem rozpoczęliśmy od zabiegu higienizacji. Następnie wymieniliśmy stare wypełnienia na nowe, białe, światłoutwardzalne. Niezbędne okazało się również leczenie kanałowe pod mikroskopem, ponieważ doszło do nieodwracalnych zapaleń miazgi zęba. Ze względu na rozległy stan zapalny oraz ruchomość jedynek zadecydowano o ich usunięciu i zaproponowano w zamian implanty zębowe. Całość uzupełniono koronami pełnoceramicznymi, których kolor dostosowany był do wymagań pacjentki. Zadowalający pacjentkę efekt widoczny jest do dziś, a mija 6 lat od naszego pierwszego spotkania.

Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności