KORONY PEŁNOCERAMICZNE NA IMPLANTACH


Pani Ewa postanowiła zrobić sobie prezent urodzinowy i umówiła się na konsultację stomatologiczną do dr Daniela Ciapińskiego. Pacjentka chciała zmiany, która miała być funkcjonalna i służyć jej przez wiele lat. Przy obecnym rozwiązaniu dokuczał jej przykry zapach z ust oraz rzucające się w oczy metalowe korony w okolicy dziąseł. Doktor przedstawił szczegółowy plan leczenia, który został zaakceptowany przez pacjentkę. Mogliśmy rozpocząć wspólną pracę nad czarującym uśmiechem. W pierwszym etapie usunęliśmy mosty oraz wykonaliśmy ekstrakcję zębów.

Na tej samej wizycie odbył się zabieg natychmiastowej implantacji oraz regeneracji kości, której ilość była niewystarczająca. Po zabiegu pacjentka opuściła nasz gabinet w rozwiązaniu tymczasowym, który służył jej przez okres wgajania się implantów zębowych. Już po okresie sześciu miesięcy Pani Ewa cieszyła się pięknym uśmiechem, który zawdzięczamy cyfrowym koronom pełnoceramicznym. Implanty zębów są bardzo funkcjonalne i estetyczne. Cała praca została wykonana w 2013 roku. Od tego czasu pacjentka regularnie przychodzi na kontrole i za każdym razem szczerze się uśmiecha. Jest to dla nas najlepsze podziękowanie.

Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności