LICÓWKI PORCELANOWE


Pani Agata zgłosiła się do nas w celu kompleksowego leczenia. Mocno przebarwione i zniszczone zęby, z dużą ilością wypełnień oraz o niejednolitym kolorze, były powodem, dla którego pacjentka umówiła się na konsultację stomatologiczną. Niezadowolona ze swojego obecnego stanu uzębienia, zaakceptowała plan leczenia i podjęła z nami współpracę.

Celem była poprawa estetyki oraz eliminacja ognisk zapalnych. W pierwszym etapie zadbano o profesjonalną higienizację jamy ustnej oraz laserowe wybielanie zębów. Po zabiegach profilaktycznych nasi specjaliści zajęli się wykonaniem odbudowy estetycznej w tylnym odcinku zębów. Kolejne wizyty zostały poświęcone części protetycznej, wykonaniu licówek porcelanowych, by ostatecznie Pani Agata mogła cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem.

Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności