Niezwykła Metamorfoza Pani Małgorzaty: Odzyskanie Uśmiechu w Jeden Dzień

Niezwykła historia 96-letniego Pana Ryszarda, który spełnił swoje marzenie o pięknym uśmiechu dzięki implantom. Dowód na to, że wiek nie stanowi przeszkody w realizacji swoich pragnień.

Niezwykła Metamorfoza Pani Małgorzaty: Odzyskanie Uśmiechu w Jeden Dzień

31 sierpnia 2023
dentrum_blog_malgorzata3.jpg

Pani Małgorzata, zainspirowana przez swoją wnuczkę Julię, postanowiła odmienić swój uśmiech w Dentrum Clinic.

Ta niezwykła historia zaczęła się, gdy Julia zauważyła dyskomfort, jaki na co dzień odczuwała jej babcia. Wcześniej używana przez nią proteza całkowita nie była stabilna ani dobrze dopasowana, co nie tylko wpływało na funkcjonowanie ale także nie spełniało oczekiwań estetycznych pani Małgorzaty.
Julia wiedziała, że istnieje lepsze rozwiązanie, a tym były implanty stomatologiczne oraz praca zamocowana na stałe. Po poszukiwaniach wybrali naszą klinikę, gdzie od początku poczuły się jak w domu. Nasza misja polega na zapewnieniu pełnej opieki i wsparcia dla każdego pacjenta, dlatego rozpoczęliśmy od dokładnej analizy potrzeb pani Małgorzaty. Wykonane zostały zdjęcia fotograficzne, badania diagnostyczne oraz opracowany indywidualny plan leczenia, uwzględniający wszystkie aspekty zabiegu implantologicznego.

Następnie przyszedł wyjątkowy dzień – dzień, w którym pani Małgorzata otrzymała nowe zęby w jeden dzień. Dzięki naszym nowoczesnym technologiom i wysoce wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów, byliśmy w stanie wszczepić tytanowe implanty firmy Thommen Medical i umożliwić pacjentce pełne funkcjonowanie tego samego dnia. Tymczasowe zęby, które otrzymała, dzięki współpracy gabinetu z laboratorium Core3d Centres nie tylko przywróciły jej komfort życia, ale także pozwoliły na idealne dopasowanie pracy ostatecznej.
W naszej klinice w Katowicach stawiamy na innowacyjność, profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej wyjątkowej metamorfozie i nie możemy się doczekać, kiedy ujrzymy panią Małgorzatę w ostatecznej osłonie.

Jeśli Ty również szukasz możliwości odzyskania uśmiechu i chciałbyś dowiedzieć się więcej o procedurze implantacji zębów w jeden dzień, zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką stomatologiczną w Katowicach. Nasz zespół specjalistów jest gotów, aby Ci pomóc!


Poznaj nasze inne metamorfozy w sekcji Metamorfozy.

.
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń i umów się na wizytę!
☎️ +48 723 609 090
📍 Katowice, ul. Ściegiennego 49


Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności