O NAS

Kompleksowa stomatologia Dentrum

Specjaliści, którym możesz zaufać

Dentrum Clinic to specjalistyczna placówka medyczna zlokalizowana w Katowicach. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną, począwszy od profilaktyki przez stomatologię zachowawczą, leczenie dentystyczne, endodoncję, aż po skomplikowane leczenie chirurgiczne i implantologiczne. Każdy zabieg wykonujemy równie dokładnie z dbałością o każdy szczegół. 

Nasi specjaliści, we współpracy z wykwalifikowanymi asystentkami i higienistkami, pracują z użyciem najwyższej klasy aparaturze medycznej. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.
  • HANNA ZBYRYT
    Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie. Cieszę się, że trafiłam do tej przychodni. Zdecydowanie jest to najwyższa półka usług stomatologicznych w Katowicach. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza Pana doktora sprawiły, że czułam się komfortowo. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ użyte profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam Dentrum Clinic
  • EUGENIUSZ WITEK GENO
    Wspaniała atmosfera , profesjonalna i uśmiechnięta obsługa , przyjazna przestrzeń …, idealna dla profilaktyki i leczenia uzębienia. Super efekty , połączone z radością pacjenta . Chce się wracać po zadowolenie z usług , niosące słoneczny uśmiech . Serdecznie polecam
  • MICHAŁ KULA
    Lekarze z powołania. Pełen profesjonalizm i dokładność. Leczenie przeprowadzone bezboleśnie, szybko i w rozsądnej cenie. Z czystym sumieniem polecam znakomitego dr Daniela Ciapińskiego. Gabinet wyposażony w najwyższej jakości sprzęt, co przekłada się na jakość leczenia. Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Polecam!

PASJA

Pod jednym dachem skupiamy najlepszych specjalistów z różnych dziedzin, którzy poprawili już tysiące uśmiechów. Dzięki temu możemy szybko osiągać niezwykłe rezultaty w stomatologii.

NOWOCZESNOŚĆ

W trosce o komfort pacjenta i chęć dostarczania usług na najwyższym poziomie, nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia i narzędzia dostępne na rynku.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Uwzględnimy Twoje osobiste potrzeby i zaproponujemy optymalne rozwiązanie. Opracujemy Plan Leczenia, który przedstawi pełen koszt wszystkich procedur.

PROFESJONALIZM

Potrafimy dokonać metamorfozy w możliwie najkrótszym czasie, a efekty naszej pracy zauważysz bardzo szybko. Dzięki temu poczujesz się młodziej i zyskasz nową energię do życia.

Jesteśmy ekspertami w leczeniu ALL ON 4© metodzie, która jest alternatywą do tradycyjnego leczenia implantologicznego, szczególnie u pacjentów ze znacznym zanikiem kości. Zabieg ten polega na oparciu protezy na czterech implantach i co najważniejsze – wykonujemy go w ciągu jednego dnia.
Doskonała
Na podstawie 76 opinii
Joanna Strzelec-Łobodzińska
2024-05-29
Jestem bardzo zadowolona. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam.
Bozena Uchnast
2024-05-28
Bardzo profesjonalna, świetna obsługa, sper lekarze. Całe leczenie bezbolesne. Polecam każdemu.
Izabela Jaskólska
2024-05-28
Polecam z całego serca ❤️
Ізабелла Колісник
2024-05-28
Na usunięcie zębow mądrości przychodziliśmy z wielkim strachem i obawą, ale dziękujemy lekarzowi i całemu personelowi za wspaniałą pracę i nastrój. Nie pomyliliśmy się z kliniką, odtąd będę chodzić tylko tutaj.
Teresa Kusaj
2024-05-24
Szybko, sprawnie i bezboleśnie - profesjonalna i przyjemna obsługa w sympatycznej atmosferze. Polecam z całego serca.
Michal Kowalczyk
2024-05-21
Profesjonalna klinika dentystyczna , w tej Klinice podoba mi się atmosfera, profesjonalizm, podejście do pacjenta oraz dokładne poinstruowanie co w danej sytuacji mamy robić po zabiegu , klinika godna Polecenia 👌👍
Mark Bryant
2024-05-17
A big thank you to all the staff at Dentrum Clinic, I've had a few appointments and each appointment was explained clearly to me in English. Thank you for smile back 😊 See you in September 👍
Filip Wojciechowski
2024-05-16
Gorąco polecam gabinet stomatologiczny, profesjonalnie zaplanowane leczenie od początku do końca. Pełen profesjonalizm podczas wykonywanych zabiegów. Leczenie było bezstresowe pomimo ogromnego strachu, który miałem przed dentystami.
piegwa
2024-05-15
Miła, profesjonalna kadra z indywidualnym podejściem do pacjenta. Ceny adekwatne do najwyższej jakości produktów. Dr Ciapiński wraz z asystentami tworzą świetny zespół, przy którym człowiek czuje, że jest w dobrych rękach. Do tego świetna kawa w poczekalni. Gorąco polecam!

Z wielkiej pasji do leczenia

Zespół Dentrum tworzą lekarze i personel medyczny, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem, mogą zapewnić pacjentom najlepsze i najskuteczniejsze metody leczenia, w komfortowych i przyjaznych warunkach, bez bólu i stresu.
Doktor nauk medycznych

Dr n. med. Daniel Ciapiński

Doktor nauk medycznych, implantolog, wykładowca, ukończył specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Daria Musiał

Stale rozwija swoje umiejętności z zakresu zaawansowanych technik kompozytowych, periochirurgii oraz chirurgii stomatologicznej.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Katarzyna Mateja-Stawowy

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka i współautorka publikacji naukowych w czasopismach krajowych i międzynarodowych.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Małgorzata Kusto-Kozioł

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Interesuje się głównie endodoncją, stomatologią zachowawczą i estetyczną.
CZYTAJ WIĘCEJ
Ortodonta

Dr Dariusz Machniak

Specjalista Stomatologii Ogólnej oraz Specjalista Ortodonta. Od 1996 r. pracuje w zawodzie. Od ponad 17 lat zajmuje się leczeniem zębów i ortodoncją.
CZYTAJ WIĘCEJ
Aestezjolog

Dr Krystyna Kubicka

Pani Krystyna Kubicka znieczula w Dentrum pacjentów do zabiegów stomatologicznych. Jako anestezjolog pracuje od 2003 r. Od 2009 r. jest Specjalistą Anestezjologiem w oddziale Intensywnej Terapii.
CZYTAJ WIĘCEJ
Aestezjolog

Dr n. med. Rafał Koba

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Biegły Sądowy w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Michał Bąk

Doktor Michał Bąk 2012 roku ukończył studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

lek. dent Kamil Dorecki

Laureat Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zrealizował Indywidualny Kurs Implantologiczny w jednej z wiodących jednostek szkoleniowych w Polsce.
CZYTAJ WIĘCEJ
Periodontolog

dr Patrycja Stelmańska – Bekus

Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP)
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Aleksandra Brzęk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W Dentrum pracuje od sierpnia 2020 r. jako asystentka stomatologiczna.
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Mirela Iwańska

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, ukończyła Szkołę Medyczną policealną w Zabrzu.
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Karolina Maszczyk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem. W Dentrum dokłada wszelkich starań aby uśmiechy naszych pacjentów były nieskazitelne.
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Dominika Rogowska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem, które gromadziła w nowoczesnych klinikach stomatologicznych i implantologicznych.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Anna Wiesebach

Magister fizjoterapii i dyplomowana asystentka stomatologiczna. W planach ma również zrobić studia podyplomowe z fizjoterapii stomatologicznej.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Edyta Hellak

Dyplomowana asystentka stomatologiczna w trakcie kończenia szkoły jako higienistka.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Monika Bogacka

Od 2015 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie. Odnajdzie się w każdej działce stomatologii, jednak u Nas spotkacie ją najczęściej na protetyce.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Alicja Puzio

W Dentrum Clinic pełni rolę asystentki przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. Rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.
CZYTAJ WIĘCEJ
Manager

Joanna Mroczek

Manager wykfalifikowanego zespołu, którą cechuje doskonała organizacja pracy, zdolności planowania oraz motywowania pracowników, przekładające się na jakość świadczonych usług i zadowolenie pacjentów kliniki.
CZYTAJ WIĘCEJ
Koordynator recepcji

Anna Łukaszewska

Swoje doświadczenie zbierała przez lata w wielu placówkach medycznych. Jej praca to jej pasja a dobro pacjentów jest dla niej najważniejsze.
CZYTAJ WIĘCEJ
Rejestratorka Medyczna

Agnieszka Kieres

Rejestratorka medyczna związana z Dentrum od 2022 roku. W klinice odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie rejestracji oraz za dobre samopoczucie pacjentów.
CZYTAJ WIĘCEJ
Rejestratorka Medyczna

Paulina Matyszczak

Z wykształcenia diagnosta laboratoryjny. W Dentrum pracuje od listopada 2021r. na stanowisku rejestratorki.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowoczesne narzedzia

W trosce o komfort pacjenta i chęć dostarczania usług na najwyższym poziomie, nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia i narzędzia dostępne na rynku.
Klinika dentystyczna Katowice – specjaliści na wyciągnięcie ręki
Uwierzysz nam, jeśli powiemy Ci, że wizyty u dentysty nie muszą być straszne? Wiemy, że od lat panuje powszechna opinia, że wizyta w przychodni stomatologicznej jest nad wyraz niepożądaną czynnością. Dentrum Clinic próbuje przełamać tę krzywdzącą opinię. Nasz zespół składa się z lekarzy oraz personelu medycznego, którzy chcą nieść pomoc innym. Dodatkowo, są to osoby, dla których stomatologia jest pasją. Choć Tobie może wydawać się to dość nietypowym hobby, to jednak nasi specjaliści są doskonałym przykładem na to, że tak właśnie jest. Profesjonalny gabinet stomatologiczny w Katowicach? Tylko w Dentrum Clinic.
Dlaczego należy dbać o zęby?
Powodów ku temu, aby zadbać o zęby jest co najmniej kilka. Zaczynając od ogólnego stanu zdrowia Twojego organizmu, a kończąc na poczuciu własnej wartości. Zacznijmy od pierwszego punktu, czyli zdrowia. Musisz wiedzieć, że lekceważenie problemów z zębami może prowadzić, chociażby do problemów z układem krwionośnym lub pokarmowym. Idąc dalej, musisz liczyć się z nieprzyjemnym oddechem, bólem, a także niższym poczuciem własnej wartości. Niestety, ale tak to wygląda. Brak możliwości spontanicznego uśmiechania się bez skrępowania jest wyjątkowo ważna dla Twojego samopoczucia oraz postrzegania samego siebie. Zwłaszcza, jeśli weźmiesz pod uwagę, że przez pryzmat uśmiechu oraz stanu uzębienia mogą oceniać Cię też inni ludzie. Przedstawione przez nas argumenty nie są jedynymi Kiedy zdasz sobie z tego sprawę, zaczynasz szukać placówki stomatologicznej w Katowicach, która spełni Twoje oczekiwania. Na szczęście jesteś na naszej stronie internetowej. Tutaj dowiesz się dlaczego, warto wybrać właśnie nas.
Dentrum Clinic – klinika dentystyczna w Katowicach zaprasza
Dwie cechy, które wyróżniają klinikę dentystyczną to sprzęt medyczny oraz personel. W przypadku wyposażenia zapewniamy Cię, że korzystając z naszych usług jesteś leczony z wykorzystaniem najnowszych technologii, jakie znaleźć można na rynku. Wszystko to w trosce o Twój komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz wygodę. Staramy się, aby każda Twoja wizyta u nas była mile wspominana. To właśnie między innymi dlatego nasi lekarze stomatolodzy wraz z personelem medycznym, w tym higienistką, opracowują najlepszy dla Ciebie plan leczenia. W naszym zespole pracują osoby, które pasjonują się stomatologią oraz takie, które uwielbiają się szeroko uśmiechać.
Gabinet stomatologiczny Katowice Dentrum Clinic – poznaj zalety korzystania z naszych usług
Wykwalifikowany personel, który pochwalić się może doświadczeniem oraz aktualną wiedzą wyniesioną z najlepszych uczelni, dba o to, aby zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi. Skuteczne metody leczenia uchronią Cię przed nieprzyjemnym bólem zębów, który często opisywany jest przez pacjentów jako jeden z najgorszych, z jakim mieli do czynienia. Komfortowe warunki, jakie Ci oferujemy, sprawią, że każdy zabieg odbędzie się bez stresu oraz bólu. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki temu, że dbamy o najwyższa jakość oferowanych przez nas usług, a każdego pacjenta traktujemy jak przyjaciela. Możesz więc liczyć na:

- wykorzystanie nowoczesnych metod znieczulenia, które wykorzystują system The Wand lub SleeperOne. Co ciekawe dla Ciebie, używamy też gazu rozweselającego w przypadku pacjentów, którzy wyjątkowo mocno boja się tego typu wizyt;
- doskonałą precyzję, pełne skupienie oraz pewną rękę dentysty, ortodonty oraz higienistki stomatologicznej. Cały personel przechodzi odpowiednie szkolenia;
- dokładny i kompleksowy plan leczenia – możesz mieć pewność, że nie zostawimy Cię samego z decyzjami dotyczącymi dalszego leczenia. Przedstawimy Ci wszystkie etapy walki z Twoimi problemami. Pomożemy zadbać o to, abyś mógł już za kilka miesięcy spontanicznie, prezentując piękne proste i białe zęby, śmiać się do woli;
- edukację, ponieważ, jak się okazuje, nie tylko dzieci mają problem z prawidłową pielęgnacją jamy ustnej.

Szukasz placówki stomatologicznej w Katowicach, której pracownicy zaangażują się w Twoje leczenie i pomogą Ci w uzyskaniu zniewalającego uśmiechu? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Dentrum Clinic. Zaskoczymy Cię tym, że profesjonalistów w swoim fachu spotkasz na każdym etapie – zaczynając od rejestracji, aż po zabiegi profilaktyczne, typu piaskowanie, czy lakierowanie zębów. Skorzystaj z naszych usług i zadbaj o odpowiednią higienę jamy ustnej. A tym samym zadbaj o właściwe działanie układu pokarmowego oraz przeciwdziałanie chorobom reumatycznym. Jeszcze mało powodów? A wiedziałeś, że problemy z uzębieniem mogą powodować problemy z koncentracją oraz pamięcią? To nie mit. Najnowsze badania pokazują, że braki w uzębieniu mogą iść w parze z wieloma objawami, które zauważane są w przypadku demencji starczej. Więc nie czekaj i wybierz najlepszą klinikę dentystyczną w Katowicach. Czekamy na Ciebie przy ul. Ściegiennego 49 w godzinach od 8:00 do 20:00.
© 2024 DENTRUM. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetmap-markerclockmagnifierarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram