SPECJALIŚCI KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ

Kompleksowa stomatologia
Dentrum

Dentrum Clinic to specjalistyczna placówka medyczna zlokalizowana w Katowicach. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną, począwszy od profilaktyki przez stomatologię zachowawczą, leczenie dentystyczne, endodoncję, aż po skomplikowane leczenie chirurgiczne i implantologiczne. Każdy zabieg wykonujemy równie dokładnie z dbałością o każdy szczegół. Nasi specjaliści, we współpracy z wykwalifikowanymi asystentkami i higienistkami, pracują z użyciem najwyższej klasy aparaturze medycznej. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.


ALL ON 4©

Metoda która jest alternatywą do tradycyjnego leczenia implantologicznego, szczególnie u pacjentów ze znacznym zanikiem kości. Zabieg ten polega na oparciu protezy na czterech implantach i co najważniejsze – wykonujemy go w ciągu jednego dnia.


NOWOCZESNE METODY ZNIECZULENIA

Stosujemy nowoczesne metody znieczulania – z wykorzystaniem systemu The Wand, SleeperOne czy stosując metodę sedacji czyli gazu rozweselającego, który szczególnie polecany jest osobom z lękiem przed wizytą u stomatologa.


PRECYZJA

Niezwykle ważna w stomatologii – szczególnie chirurgii, endodoncji czy wszczepianiu implantów jest też precyzja. Aby zapewnić jej najwyższy stopień, operujemy za pomocą aparatu Piezosurgery, który jest nie tylko dokładny, ale pozwala na zachowanie bardzo dużej delikatności.KOMPLEKSOWY PLAN LECZENIA

Pierwszym krokiem jest tu opracowanie skanu jamy ustnej za pomocą cyfrowego skanera wewnątrzustnego. Wszystkie choroby zębów, przyzębia i dziąseł możemy natomiast dokładnie zbadać używając lasera diagnostycznego, a następnie leczyć z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.


LECZYMY I EDUKUJEMY

Leczymy próchnicę u dorosłych i dzieci, prowadzimy edukację pod kątem profilaktyki, dbania o jamę ustną i zęby, dokonujemy ekstrakcji zębów, także trudnych, w tym tzw. zatrzymanych.


PROTETYKA

Planujemy i przeprowadzamy leczenie protetyczne, uzupełniając braki w uzębieniu pacjenta – przywracając mu piękny uśmiech, właściwy kształt i wygląd twarzy.POSIADAMY

Nowoczesne narzędzia

W trosce o komfort pacjenta i chęć dostarczania usług na najwyższym poziomie, nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia i narzędzia dostępne na rynku.


Klinika dentystyczna Katowice – specjaliści na wyciągnięcie ręki

Uwierzysz nam, jeśli powiemy Ci, że wizyty u dentysty nie muszą być straszne? Wiemy, że od lat panuje powszechna opinia, że wizyta w przychodni stomatologicznej jest nad wyraz niepożądaną czynnością. Dentrum Clinic próbuje przełamać tę krzywdzącą opinię. Nasz zespół składa się z lekarzy oraz personelu medycznego, którzy chcą nieść pomoc innym. Dodatkowo, są to osoby, dla których stomatologia jest pasją. Choć Tobie może wydawać się to dość nietypowym hobby, to jednak nasi specjaliści są doskonałym przykładem na to, że tak właśnie jest. Profesjonalny gabinet stomatologiczny w Katowicach? Tylko w Dentrum Clinic.

Dlaczego należy dbać o zęby?

Powodów ku temu, aby zadbać o zęby jest co najmniej kilka. Zaczynając od ogólnego stanu zdrowia Twojego organizmu, a kończąc na poczuciu własnej wartości. Zacznijmy od pierwszego punktu, czyli zdrowia. Musisz wiedzieć, że lekceważenie problemów z zębami może prowadzić, chociażby do problemów z układem krwionośnym lub pokarmowym. Idąc dalej, musisz liczyć się z nieprzyjemnym oddechem, bólem, a także niższym poczuciem własnej wartości. Niestety, ale tak to wygląda. Brak możliwości spontanicznego uśmiechania się bez skrępowania jest wyjątkowo ważna dla Twojego samopoczucia oraz postrzegania samego siebie. Zwłaszcza, jeśli weźmiesz pod uwagę, że przez pryzmat uśmiechu oraz stanu uzębienia mogą oceniać Cię też inni ludzie. Przedstawione przez nas argumenty nie są jedynymi Kiedy zdasz sobie z tego sprawę, zaczynasz szukać placówki stomatologicznej w Katowicach, która spełni Twoje oczekiwania. Na szczęście jesteś na naszej stronie internetowej. Tutaj dowiesz się dlaczego, warto wybrać właśnie nas.

Dentrum Clinic – klinika dentystyczna w Katowicach zaprasza

Dwie cechy, które wyróżniają klinikę dentystyczną to sprzęt medyczny oraz personel. W przypadku wyposażenia zapewniamy Cię, że korzystając z naszych usług jesteś leczony z wykorzystaniem najnowszych technologii, jakie znaleźć można na rynku. Wszystko to  w trosce o Twój komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz wygodę. Staramy się, aby każda Twoja wizyta u nas była mile wspominana. To właśnie między innymi dlatego  nasi lekarze stomatolodzy wraz z personelem medycznym, w tym higienistką, opracowują najlepszy dla Ciebie plan leczenia. W naszym zespole pracują osoby, które pasjonują się stomatologią oraz takie, które uwielbiają się szeroko uśmiechać.

Gabinet stomatologiczny Katowice Dentrum Clinic – poznaj zalety korzystania z naszych usług

Wykwalifikowany personel, który pochwalić się może doświadczeniem oraz aktualną wiedzą wyniesioną z najlepszych uczelni, dba o to, aby zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi. Skuteczne metody leczenia uchronią Cię przed nieprzyjemnym bólem zębów, który często opisywany jest przez pacjentów jako jeden z najgorszych, z jakim mieli do czynienia. Komfortowe warunki, jakie Ci oferujemy, sprawią, że każdy zabieg odbędzie się bez stresu oraz bólu. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki temu, że dbamy o najwyższa jakość oferowanych przez nas usług, a każdego pacjenta traktujemy jak przyjaciela. Możesz więc liczyć na:

 • wykorzystanie nowoczesnych metod znieczulenia, które wykorzystują system The Wand lub SleeperOne. Co ciekawe dla Ciebie, używamy też gazu rozweselającego w przypadku pacjentów, którzy wyjątkowo mocno boja się tego typu wizyt;
 • doskonałą precyzję, pełne skupienie oraz pewną rękę dentysty, ortodonty oraz higienistki stomatologicznej. Cały personel przechodzi odpowiednie szkolenia;
 • dokładny i kompleksowy plan leczenia – możesz mieć pewność, że nie zostawimy Cię samego z decyzjami dotyczącymi dalszego leczenia. Przedstawimy Ci wszystkie etapy walki z Twoimi problemami. Pomożemy zadbać o to, abyś mógł już za kilka miesięcy spontanicznie, prezentując piękne proste i białe zęby, śmiać się do woli;
 • edukację, ponieważ, jak się okazuje, nie tylko dzieci mają problem z prawidłową pielęgnacją jamy ustnej.

Szukasz placówki stomatologicznej w Katowicach, której pracownicy zaangażują się w Twoje leczenie i pomogą Ci w uzyskaniu zniewalającego uśmiechu? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Dentrum Clinic. Zaskoczymy Cię tym, że profesjonalistów w swoim fachu spotkasz na każdym etapie – zaczynając od rejestracji, aż po zabiegi profilaktyczne, typu piaskowanie, czy lakierowanie zębów. Skorzystaj z naszych usług i zadbaj o odpowiednią higienę jamy ustnej. A tym samym zadbaj o właściwe działanie układu pokarmowego oraz przeciwdziałanie chorobom reumatycznym. Jeszcze mało powodów? A wiedziałeś, że problemy z uzębieniem mogą powodować problemy z koncentracją oraz pamięcią? To nie mit. Najnowsze badania pokazują, że braki w uzębieniu mogą iść w parze z wieloma objawami, które zauważane są w przypadku demencji starczej. Więc nie czekaj i wybierz najlepszą klinikę dentystyczną w Katowicach. Czekamy na Ciebie przy ul. Ściegiennego 49 w godzinach od 8:00 do 20:00.


O KROK OD ZDROWEGO UŚMIECHU

Napisz do nas


konsultacja stomatologiczna lekarz pacjentka i asystentka

Zadzwoń

723 609 090
32 723 22 75


Odwiedź nas

Ściegiennego 49
40-114 Katowice


Zapisz się na wizytę

Dobierzemy odpowiedni termin

  Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
  Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
  Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
  Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
  mapadotacji.gov.pl
  logo dentrum clinic tło przezroczyste

  Kontakt


  Zadzwoń

  +32 723 22 75
  723 609 090


  Odwiedź nas

  ul. Ściegiennego 49,
  40-114 Katowice


  Napisz do nas

  recepcja@dentrum.pl  Media Społecznościowe


  Kontakt


  Zadzwoń

  +32 723 22 75
  723 609 090


  Odwiedź nas

  ul. Ściegiennego 49,
  40-114 Katowice


  Napisz do nas

  recepcja@dentrum.pl  Media Społecznościowe
  Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności  Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności