SPECJALIŚCI KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ

Kompleksowa stomatologia
Dentrum

Dentrum Clinic to specjalistyczna placówka medyczna zlokalizowana w Katowicach. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną, począwszy od profilaktyki przez stomatologię zachowawczą, leczenie dentystyczne, endodoncję, aż po skomplikowane leczenie chirurgiczne i implantologiczne. Każdy zabieg wykonujemy równie dokładnie z dbałością o każdy szczegół. Nasi specjaliści, we współpracy z wykwalifikowanymi asystentkami i higienistkami, pracują z użyciem najwyższej klasy aparaturze medycznej. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.


ALL ON 4©

Metoda która jest alternatywą do tradycyjnego leczenia implantologicznego, szczególnie u pacjentów ze znacznym zanikiem kości. Zabieg ten polega na oparciu protezy na czterech implantach i co najważniejsze – wykonujemy go w ciągu jednego dnia.


NOWOCZESNE METODY ZNIECZULENIA

Stosujemy nowoczesne metody znieczulania – z wykorzystaniem systemu The Wand, SleeperOne czy stosując metodę sedacji czyli gazu rozweselającego, który szczególnie polecany jest osobom z lękiem przed wizytą u stomatologa.


PRECYZJA

Niezwykle ważna w stomatologii – szczególnie chirurgii, endodoncji czy wszczepianiu implantów jest też precyzja. Aby zapewnić jej najwyższy stopień, operujemy za pomocą aparatu Piezosurgery, który jest nie tylko dokładny, ale pozwala na zachowanie bardzo dużej delikatności.KOMPLEKSOWY PLAN LECZENIA

Pierwszym krokiem jest tu opracowanie skanu jamy ustnej za pomocą cyfrowego skanera wewnątrzustnego. Wszystkie choroby zębów, przyzębia i dziąseł możemy natomiast dokładnie zbadać używając lasera diagnostycznego, a następnie leczyć z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.


LECZYMY I EDUKUJEMY

Leczymy próchnicę u dorosłych i dzieci, prowadzimy edukację pod kątem profilaktyki, dbania o jamę ustną i zęby, dokonujemy ekstrakcji zębów, także trudnych, w tym tzw. zatrzymanych.


PROTETYKA

Planujemy i przeprowadzamy leczenie protetyczne, uzupełniając braki w uzębieniu pacjenta – przywracając mu piękny uśmiech, właściwy kształt i wygląd twarzy.O KROK OD ZDROWEGO UŚMIECHU

Napisz do nas


konsultacja stomatologiczna lekarz pacjentka i asystentka

Zadzwoń

723 609 090
32 723 22 75


Odwiedź nas

Ściegiennego 49
40-114 Katowice


Zapisz się na wizytę

Dobierzemy odpowiedni termin

  Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
  Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
  Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
  Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
  mapadotacji.gov.pl
  logo dentrum clinic tło przezroczyste

  Kontakt


  Zadzwoń

  +32 723 22 75
  723 609 090


  Odwiedź nas

  ul. Ściegiennego 49,
  40-114 Katowice


  Napisz do nas

  recepcja@dentrum.pl  Media Społecznościowe


  Kontakt


  Zadzwoń

  +32 723 22 75
  723 609 090


  Odwiedź nas

  ul. Ściegiennego 49,
  40-114 Katowice


  Napisz do nas

  recepcja@dentrum.pl  Media Społecznościowe
  Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności  Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności