ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Z wielkiej pasji
do leczenia

Zespół Dentrum tworzą lekarze i personel medyczny, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem, mogą zapewnić pacjentom najlepsze i najskuteczniejsze metody leczenia, w komfortowych i przyjaznych warunkach, bez bólu i stresu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Specjaliści opracowują dla każdego pacjenta indywidualny plan leczenia, dopasowany do jego problemu zdrowotnego, potrzeb estetycznych, ale także możliwości finansowych.


Daniel Ciapiński

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH

Dr n. med. Daniel Ciapiński

Doktor nauk medycznych, implantolog, wykładowca, ukończył specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej.
LEKARZ STOMATOLOG

Dr Daria Musiał

Tytuł lekarza dentysty uzyskała na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Łącząc pasję stomatologiczną ze sztuką medycyny estetycznej dodatkowo jest absolwentką studiów podyplomowych na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej (SWSM) z zakresu medycyny estetycznej.
LEKARZ STOMATOLOG

Dr Katarzyna Mateja-Stawowy

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka i współautorka publikacji naukowych w czasopismach krajowych i międzynarodowych.
LEKARZ STOMATOLOG

Dr Małgorzata Kusto-Kozioł

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Interesuje się głównie endodoncją, stomatologią zachowawczą i estetyczną.Dr Dariusz Machniak

ORTODONTA

Dr Dariusz Machniak

Specjalista Stomatologii Ogólnej oraz Specjalista Ortodonta. Od 1996 r. pracuje w zawodzie. Od ponad 17 lat zajmuje się leczeniem zębów i ortodoncją.Krystyna Kubicka

ANESTEZJOLOG

Dr Krystyna Kubicka

Pani Krystyna Kubicka znieczula w Dentrum pacjentów do zabiegów stomatologicznych. Jako anestezjolog pracuje od 2003 r. Od 2009 r. jest Specjalistą Anestezjologiem w oddziale Intensywnej Terapii.rafal-koba

ANESTEZJOLOG

Dr n. med. Rafał Koba

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Biegły Sądowy w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii.Michał Bąk

LEKARZ STOMATOLOG

Dr Michał Bąk

Doktor Michał Bąk 2012 roku ukończył studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
LEKARZ STOMATOLOG

lek. dent Kamil Dorecki

Laureat Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zrealizował Indywidualny Kurs Implantologiczny w jednej z wiodących jednostek szkoleniowych w Polsce.
PERIODONTOLOG

dr Patrycja Stelmańska – Bekus

Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP)Karolina Grzelak

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Aleksandra Grzelak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W Dentrum pracuje od sierpnia 2020 r. jako asystentka stomatologiczna.
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Mirela Małagocka

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, ukończyła Szkołę Medyczną policealną w Zabrzu.Dominika Rogowska

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Dominika Rogowska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem, które gromadziła w nowoczesnych klinikach stomatologicznych i implantologicznych.Karolina Maszczyk

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Karolina Maszczyk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem. W Dentrum dokłada wszelkich starań aby uśmiechy naszych pacjentów były nieskazitelne.
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Anna Wiesebach

Magister fizjoterapii i dyplomowana asystentka stomatologiczna. W planach ma również zrobić studia podyplomowe z fizjoterapii stomatologicznej.
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Edyta Hellak

Dyplomowana asystentka stomatologiczna w trakcie kończenia szkoły jako higienistka.
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Monika Bogacka

Po ukończeniu studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja i kilku podróżach zmieniła plany i zdała egzaminy na asystentkę stomatologiczną. W ten sposób od 2015 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie.
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Alicja Puzio

W Dentrum Clinic pełni rolę asystentki przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. Lubi pracę z ludźmi oraz chętnie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.rafal-koba

MANAGER

Joanna Mroczek

W Dentrum Manager wykfalifikowanego zespołu, którą cechuje doskonała organizacja pracy, zdolności planowania oraz motywowania pracowników, przekładające się na jakość świadczonych usług i zadowolenie pacjentów kliniki.Anna Łukaszewska

KOORDYNATOR RECEPCJI

Anna Łukaszewska

Swoje doświadczenie zbierała przez lata w wielu placówkach medycznych. Jej praca to jej pasja a dobro pacjentów jest dla niej najważniejsze.Paulina Pławsiuk

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Paulina Pławsiuk

Z wykształcenia diagnosta laboratoryjny. W Dentrum pracuje od listopada 2021r. na stanowisku rejestratorki.
REJESTRATORKA MEDYCZNA

Agnieszka Pasternak

Rejestratorka medyczna związana z Dentrum od 2022 roku. W klinice odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie rejestracji oraz za dobre samopoczucie pacjentów.Dentrum Clinic, czyli specjalistyczna placówka medyczna w Katowicach

Uśmiech jest nieodzownym elementem naszego życia. Można powiedzieć, że dzień bez uśmiechu, jest dniem straconym. A możliwość uśmiechania się szeroko, bez uczucia wstydu jest niezwykle ważne. Ma wyjątkowo duże znaczenie w kontekście atrakcyjności oraz pewności siebie. Ponadto jest pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy przy zwracaniu uwagi na drugą osobę. Białe zęby są więc poniekąd wizytówką każdego z nas. Dlatego należy dbać o to, aby były w jak najlepszym stanie. Wszystko, o czym wspomnieliśmy, sprowadza się do wyboru odpowiedniej placówki medycznej. Na rynku znajdziesz ich wiele. Jedną z nich jest nasza placówka dentystyczna w Katowicach Dentrum Clinic.

Dobry dentysta Katowice – czego możesz spodziewać się w naszej placówce?

Będąc jej pacjentem, możesz korzystać z kompleksowej opieki stomatologicznej. Składa się na nią wiele czynników. W tym profilaktyka poprzez stomatologię zachowawczą, poprzez leczenie dentystyczne oraz endodoncję. A kończąc na skomplikowanym leczeniu chirurgicznym oraz implantologicznym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jakim dyskomfortem wiąże się wizyta u dentysty. Dlatego zawsze dbamy o to, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają na zapewnienie Ci leczenia stomatologicznego na najwyższym poziomie. W naszej placówce stomatologicznej Dentrum Clinic zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel. Wliczając w to również asystentki oraz higienistki. Kolejną zaletą jest to, że pracujemy na specjalistycznym sprzęcie najwyższej jakości.

Placówka stomatologiczna Dentrum Clinic – poznaj naszych specjalistów

Powodów do tego, aby zadbać o zęby istnieje co najmniej kilka. Jednym z nich i z pewnością najważniejszym jest troska o zdrowie. Zarówno wizyty u stomatologa, jak i właściwa higiena jamy ustnej przyczyniają się do utrzymania w dobrej kondycji zębów oraz dziąseł. Musisz mieć świadomość tego, że wpływa ona na stan zdrowia całego organizmu. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak. W momencie, gdy masz problemy z zębami, mogą pojawić się też problemy z układem pokarmowym lub krwionośnym. To właśnie dlatego regularne wizyty w specjalistycznej placówce medycznej są wręcz koniecznością.

Wiemy doskonale, że nie jest to nic, za czym byś tęsknił. Jednak cały nasz zespół stara się zapewnić Ci najwyższy komfort, gdy już się u nas pojawisz. W skład naszego zespołu wchodzi:

 1. Doktor nauk medycznych
 • Dr n. med. Daniel Ciapiński
 1. Lekarz stomatolog, czyli absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego w jednej z uczelni medycznych. Czym w ogóle jest stomatologia? Jest to dział medycyny, który zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń i chorób, które związane są z jamą ustną, przyzębiem oraz z uzębieniem. To jednak nie wszystko. Stomatolog to lekarz, który zajmuje się również profilaktyką. To właśnie dlatego nie tylko leczymy, ale również edukujemy swoich pacjentów. I dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Okazuje się, że nie tylko dzieci mają problem z właściwym myciem zębów.
 • Dr Małgorzata Kusto-Kozioł
 • Dr Katarzyna Mateja-Stawowy
 • Dr Daria Musiał
 1. Ortodonta, czyli lekarz stomatolog, który specjalizuje się w profilaktyce wad zgryzu. Jak również wad szczękowo-twarzowych. Do zadań ortodonty należy np. badanie rozwoju oraz wzrostu zębów, szczęk, twarzy oraz głowy. Dodatkowo do jego obowiązków doliczyć możesz diagnozowanie wad zgryzu oraz leczenie ich. Wbrew temu, co działo się jeszcze kilka lat temu oraz panującego przeświadczenia, że ortodonta zajmuje się wyłącznie dziećmi, dziś możemy spokojnie powiedzieć, że tak nie jest. Rozwój tej dziedziny sprawił, że możesz również jako osoba dorosła szukać pomocy u tego specjalisty. Leczenie ortodontyczne służy przede wszystkim prawidłowemu ustawieniu zębów, korekcie wady zgryzu oraz osiągnięciu prawidłowych proporcji zarówno dolnego, jak i środkowego odcinka twarzy.
 • Dr Dariusz Machniak
 1. Anestezjolog, przez znaczną część pacjentów uznawany jest za lekarza, którego zadaniem jest wyłącznie wprowadzenie w stan znieczulenia przed zabiegiem. To jednak jedynie część prawdy. Anestezjolog to lekarz, który czuwa nad tym, aby wszystkie Twoje parametry życiowe były w normie. Jak widzisz, zamiast anonimowej osoby, masz do czynienia ze swoim szpitalnym aniołem stróżem.
 • Dr Krystyna Kubicka
 1. Higienistka stomatologiczna – jest to osoba, która pod nadzorem lekarza, specjalisty wykonuje zabiegi profilaktyczne. W tym np. lakowanie polerowanie piaskowanie czy skaling. Jednak nie tylko. Jest ona również odpowiedzialna za kontakt z pacjentem.
 • Dominika Rogowska
 • Karolina Maszczyk
 • Aleksandra Grzelak
 1. Koordynatorka rejestracji, inaczej lider zespołu. Osoba ta zajmuje się zarządzaniem rejestracją, czyli wdrażaniem efektywnego modelu funkcjonowania całej placówki. Dodatkowo organizuje czas pracy rejestratorek i ustala grafik. Koordynator odpowiedzialny jest też za rekrutacje nowych pracowników oraz wdrożenie ich.
 • Anna Łukaszewska
 1. Asystentka stomatologiczna, czyli osoba, która wspomaga pracę dentystów oraz higienistek. Przygotowuje miejsce pracy, w tym np. zapewnia odpowiednie narzędzia stomatologiczne oraz leki. Dodatkowo pilnuje zamówień i pomaga pacjentom w przygotowaniu się do wizyty.
 • Monika Bogacka
 • Edyta Hellak
 • Mirela Małagocka
 1. Rejestrator medyczny, osoba odpowiedzialna przede wszystkim za umawianie wizyt pacjentów. Do jej obowiązków należy także prowadzenie dokumentacji medycznej oraz udzielanie informacji na temat oferty placówki stomatologicznej Dentrum Clinic.
 • Paulina Pławsiuk
 • Agnieszka Pasternak

Dentysta Katowice – najwyższa jakość oraz gwarancja zadowolenia

Placówka stomatologiczna powinna cieszyć się nieskazitelną opinią wśród pacjentów. Oprócz sprzętu, który jest oczywiście istotny znaczenie ma personel medyczny. Dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów. Dobry dentysta Katowice tylko w Dentrum Clinic. Zadbaj z nami o swój uśmiech. Ciesz się komfortem w profesjonalnych fotelach oraz doskonałą jakością nowoczesnego sprzętu. Zawsze dbamy o to, aby pacjent wyszedł od nas zadowolony. Bo przecież piękne i zdrowe zęby to Twoja pewność siebie i szczery, szeroki uśmiech.

Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności