NASZ ZESPÓŁ

Z wielkiej pasji do leczenia

Zespół Dentrum tworzą lekarze i personel medyczny, którzy wykonują swoją pracę z pasją.

Stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem, mogą zapewnić pacjentom najlepsze i najskuteczniejsze metody leczenia, w komfortowych i przyjaznych warunkach, bez bólu i stresu.
  • HANNA ZBYRYT
    Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie. Cieszę się, że trafiłam do tej przychodni. Zdecydowanie jest to najwyższa półka usług stomatologicznych w Katowicach. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza Pana doktora sprawiły, że czułam się komfortowo. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ użyte profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam Dentrum Clinic
  • EUGENIUSZ WITEK GENO
    Wspaniała atmosfera , profesjonalna i uśmiechnięta obsługa , przyjazna przestrzeń …, idealna dla profilaktyki i leczenia uzębienia. Super efekty , połączone z radością pacjenta . Chce się wracać po zadowolenie z usług , niosące słoneczny uśmiech . Serdecznie polecam
  • MICHAŁ KULA
    Lekarze z powołania. Pełen profesjonalizm i dokładność. Leczenie przeprowadzone bezboleśnie, szybko i w rozsądnej cenie. Z czystym sumieniem polecam znakomitego dr Daniela Ciapińskiego. Gabinet wyposażony w najwyższej jakości sprzęt, co przekłada się na jakość leczenia. Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Polecam!
Doktor nauk medycznych

Dr n. med. Daniel Ciapiński

Doktor nauk medycznych, implantolog, wykładowca, ukończył specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Daria Musiał

Stale rozwija swoje umiejętności z zakresu zaawansowanych technik kompozytowych, periochirurgii oraz chirurgii stomatologicznej.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Katarzyna Mateja-Stawowy

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka i współautorka publikacji naukowych w czasopismach krajowych i międzynarodowych.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Małgorzata Kusto-Kozioł

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Interesuje się głównie endodoncją, stomatologią zachowawczą i estetyczną.
CZYTAJ WIĘCEJ
Ortodonta

Dr Dariusz Machniak

Specjalista Stomatologii Ogólnej oraz Specjalista Ortodonta. Od 1996 r. pracuje w zawodzie. Od ponad 17 lat zajmuje się leczeniem zębów i ortodoncją.
CZYTAJ WIĘCEJ
Aestezjolog

Dr Krystyna Kubicka

Pani Krystyna Kubicka znieczula w Dentrum pacjentów do zabiegów stomatologicznych. Jako anestezjolog pracuje od 2003 r. Od 2009 r. jest Specjalistą Anestezjologiem w oddziale Intensywnej Terapii.
CZYTAJ WIĘCEJ
Aestezjolog

Dr n. med. Rafał Koba

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Biegły Sądowy w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

Dr Michał Bąk

Doktor Michał Bąk 2012 roku ukończył studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lekarz Stomatolog

lek. dent Kamil Dorecki

Laureat Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zrealizował Indywidualny Kurs Implantologiczny w jednej z wiodących jednostek szkoleniowych w Polsce.
CZYTAJ WIĘCEJ
Periodontolog

dr Patrycja Stelmańska – Bekus

Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP)
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Aleksandra Brzęk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W Dentrum pracuje od sierpnia 2020 r. jako asystentka stomatologiczna.
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Mirela Iwańska

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, ukończyła Szkołę Medyczną policealną w Zabrzu.
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Karolina Maszczyk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem. W Dentrum dokłada wszelkich starań aby uśmiechy naszych pacjentów były nieskazitelne.
CZYTAJ WIĘCEJ
Higienistka stomatologiczna

Dominika Rogowska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem, które gromadziła w nowoczesnych klinikach stomatologicznych i implantologicznych.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Anna Wiesebach

Magister fizjoterapii i dyplomowana asystentka stomatologiczna. W planach ma również zrobić studia podyplomowe z fizjoterapii stomatologicznej.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Edyta Hellak

Dyplomowana asystentka stomatologiczna w trakcie kończenia szkoły jako higienistka.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Monika Bogacka

Od 2015 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie. Odnajdzie się w każdej działce stomatologii, jednak u Nas spotkacie ją najczęściej na protetyce.
CZYTAJ WIĘCEJ
Asystentka stomatologiczna

Alicja Puzio

W Dentrum Clinic pełni rolę asystentki przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. Rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.
CZYTAJ WIĘCEJ
Manager

Joanna Mroczek

Manager wykfalifikowanego zespołu, którą cechuje doskonała organizacja pracy, zdolności planowania oraz motywowania pracowników, przekładające się na jakość świadczonych usług i zadowolenie pacjentów kliniki.
CZYTAJ WIĘCEJ
Koordynator recepcji

Anna Łukaszewska

Swoje doświadczenie zbierała przez lata w wielu placówkach medycznych. Jej praca to jej pasja a dobro pacjentów jest dla niej najważniejsze.
CZYTAJ WIĘCEJ
Rejestratorka Medyczna

Agnieszka Kieres

Rejestratorka medyczna związana z Dentrum od 2022 roku. W klinice odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie rejestracji oraz za dobre samopoczucie pacjentów.
CZYTAJ WIĘCEJ
Rejestratorka Medyczna

Paulina Matyszczak

Z wykształcenia diagnosta laboratoryjny. W Dentrum pracuje od listopada 2021r. na stanowisku rejestratorki.
CZYTAJ WIĘCEJ

Podziel się swoim uśmiechem!

#dentrum

Umów się na wizytę

Nasza ekipa znajdzie dla Ciebie najlepszy termin. 
Czekamy na Ciebie!
PON - PT 8:00 - 20:00
ZOBACZ JAK PRZEBIEGA KONSULTACJA
© 2024 DENTRUM. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetmap-markerclockmagnifierarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram