Blog

Sprawdź nasze najświeższe newsy i ogólne artykuły z branży stomatologicznej. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje komentarze!
aparat_ort_blogg.jpg

4 marca 2023 Ortodoncja

Proste i zadbane zęby to nie tylko gwarancja komfortu i pięknego uśmiechu, ale także możliwość lepszego dbania o codzienną higienę jamy ustnej. W leczeniu wszelkiego rodzaju wad zgryzu oraz nieprawidłowego ustawienia zębów w łukach zębowych wykorzystywane są aparaty ortodontyczne. W ortodoncji możemy spotkać się z kilkoma typami aparatów na zęby, które umożliwiają dostosowanie ich do potrzeb konkretnego pacjenta. Zastanawiasz się, jak działa aparat ortodontyczny i czy warto się na niego zdecydować? Oto nasz mini poradnik na temat aparatów na zęby, który powinien rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!
Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności