DOBRE SŁOWO WIELE ZNACZY

Referencje klientów

Opinia to zawsze najlepsza rekomendacja. Oto kilka naszych…

Magdalena Marekwia
Magdalena Marekwia
2021-01-14
Zweryfikowana
Totalnie polecam! Od prawie dwóch miesięcy jestem w trakcie kompleksowego leczenia w Dentrum, za mną już 8 (!) wizyt. Jestem typem niełatwej pacjentki – zęby w tragicznym stanie (zaniedbane od lat), ogromna dentofobia, szereg nadwrażliwości (chociażby na gorzki smak), słabo otwieram buzię, a na dodatek jestem straszliwą gadułą 🙂 Dla zespołu Dentrum nie jest to problemem – Pani Karolina zajmująca się recepcją od wejścia zaraża pozytywną energią! Lekarz, Pan Adam, jest profesjonalistą, dodatkowo ze świetnym poczuciem humoru. Leczenie wykonuje bezboleśnie i niemalże „w mgnieniu oka”. Działa pewnie, bez zawahania, co sprawia, że i ja jestem spokojniejsza 🙂 Niezwykła cierpliwość cechuje też Panią Dominikę, która oprócz wykonanej higienizacji dokładnie wyjaśniła mi zasady prawidłowego dbania o zęby i dziąsła – dzięki niej polubiłam się z nitkowaniem, które wcześniej kojarzyło mi się z dyskomfortem. Cały zespół Dentrum jest niezwykle sympatyczny. Żaden z przeprowadzonych dotąd zabiegów (nawet ekstrakcje!) nie był dla mnie bolesny, nie zaburzył rytmu mojego codziennego życia 🙂 POLECAM!
Rafael Ferenc
Rafael Ferenc
2020-12-24
Zweryfikowana
Rewelacyjna placowka. Doskonala obsluga, rzetelna pomoc i profesjonalna opieka. Jest to juz moj drugi implant u dr Ciapinskiego i w pelni moge polecic tego specjaliste. Do zobaczenia przy nastepnej wizycie. Pozdrawiam.
Klaudia
Klaudia
2020-10-02
Zweryfikowana
Bardzo polecam to miejsce, profesjonalne podejście do pacjenta, miła obsługa.
Julia
Julia
2020-09-16
Zweryfikowana
Zabieg wyrwania dwóch górnych ósemek (u doktora Ciapińskiego) był bardzo profesjonalny, dosłownie 20 sekund, nawet nie wiadomo kiedy i ósemki wyrwane. Zero bólu 🙂 Pan doktor bardzo sympatyczny, tak jak cała obsługa, polecam.
Bartosz Wilczek
Bartosz Wilczek
2020-07-16
Zweryfikowana
Przede wszystkim bezboleśnie, pani Doktor bardzo miła i sympatyczna, gabinet bardzo nowoczesny i super czysty, zdecydowanie polecam po sąsiedzku w Katowicach!
Barbara Wagiel
Barbara Wagiel
2020-06-30
Zweryfikowana
Wspaniały Pan Doktor, usunięcie ósemki prawie bezdotykowe, bezbolesne. Super team, czułam się naprawdę zaopiekowana. Polecam! Sama na pewno tam wrócę 🙂
Beata Halek-Wilczek
Beata Halek-Wilczek
2020-06-17
Zweryfikowana
Dziękuję za wyleczenie wszystkich ząbków u mojej 6 letniej córki. Miała 2 zęby źle zaleczone w innym gabinecie i trudną ekstrakcję jedynki mlecznej po wypadku. Córki nie bolało nic, łącznie 5 (zębów na 3 wizytach wyleczonych), teraz pyta kiedy znów pójdzie do Pani Patrycji. Zostały do lakowania już tylko 3 zęby, doskonałe podejście, wspaniała opieka i cały gabinet nowoczesny, bardzo czysty. Pani Dominika tak nauczyła szczotkowania naszą córkę, że teraz to już nie ma siły, myje zęby aż miło i jeszcze poucza dorosłych 🙂 Polecam bardzo!
Weronika Kalus
Weronika Kalus
2020-06-11
Zweryfikowana
Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie 8, cały zabieg potrwał 30 minut, zero bólu w trakcie usuwania, po dwóch dniach buźka prawie jak nowa. Bardzo dziękuję za szybką pomoc, bardzo miłe i niezwykle fachowe podejście, ukłon także w stronę dwóch Pań asystentek. Atmosfera niepowtarzalna! Z całego serca polecam!

Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie. Cieszę się, że trafiłam do tej przychodni. Zdecydowanie jest to najwyższa półka usług stomatologicznych w Katowicach. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza Pana doktora sprawiły, że czułam się komfortowo. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ użyte profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam Dentrum Clinic


Hanna Zbyryt Poleca Zdjęcie z autografem

HANNA ZBYRYTWspaniała atmosfera , profesjonalna i uśmiechnięta obsługa , przyjazna przestrzeń …, idealna dla profilaktyki i leczenia uzębienia. Super efekty , połączone z radością pacjenta . Chce się wracać po zadowolenie z usług , niosące słoneczny uśmiech . Serdecznie polecam ;

Eugeniusz Witek GENO.


EUGENIUSZ WITEKLekarze z powołania. Pełen profesjonalizm i dokładność. Leczenie przeprowadzone bezboleśnie, szybko i w rozsądnej cenie. Z czystym sumieniem polecam znakomitego dr Daniela Ciapińskiego. Gabinet wyposażony w najwyższej jakości sprzęt, co przekłada się na jakość leczenia. Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Polecam!


MICHAŁ KULA
Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności