Usługi

Szeroki zakres usług stomatologicznych - wszystko w jednym miejscu.

W Dentrum Clinic oferujemy szeroki zakres usług na najwyższym, światowym poziomie. Wszystko dzięki doświadczeniu naszych stomatologów oraz wyposażeniu kliniki w najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku. Wykorzystując nowoczesne metody, każdy zabieg przeprowadzamy bezboleśnie. Stosujemy znieczulenie miejscowe (komputerowe) lub ogólne (pod narkozą). Prowadzimy również liczne szkolenia w Polsce, aby wiedzą i doświadczeniem dzielić się ze stomatologami. Naszym celem jest zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów. To on daje nam największą satysfakcję i motywuje do odpowiedzialnej i wymagającej pracy.
Implant w powiększeniu
Implantologia ma na celu uzupełnienie brakującego uzębienia.

Implanty zębowe (Implantologia)

Most zębowy

Protetyka (korony, mosty, licówki, protezy)

chirurgia stomatologiczna

Od prostych ekstrakcji, przez skomplikowane zabiegi usunięcia zębów mądrości – tym m.in. zajmuje się chirurgia stomatologiczna.

Chirurgia Stomatologiczna


O leczeniu kanałowym mówimy, kiedy długo nieleczona próchnica doprowadza do nieodwracalnego zakażenia lub zapalenia miazgi zęba.

Leczenie Kanałowe (Endodoncja)

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej to idealne rozwiązanie dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu własnego uśmiechu czy kształtu i koloru zębów. Likwidowanie przebarwień czy wybielanie są jednymi z rozwiązań proponowanych przez tę dziedzinę dentystyki.

Stomatologia Estetyczna

Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się terapią wszelkich chorób przyzębia, czyli tkanek otaczających i stabilizujących zęby.

Periodontologia


Kobieta z aparatem ortodontycznym
Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się korektą wad zgryzu, która zapewnia zdrowy, i co ważne z estetycznego punktu widzenia, równy uśmiech.

Ortodoncja

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Higienistka podczas zabiegu

Piękny i zdrowy uśmiech przez lata? Oczywiście, ale tylko z odpowiednią profilaktyką i higieną jamy ustnej!

Profilaktyka i higiena


Lekarz aplikujący narkozę pacjentce

Leczenie stomatologiczne kojarzyło się niegdyś ze sporem dyskomfortem i bólem. Obecnie, dzięki dostępowi do szerokiej gamy znieczuleń, wizyta u dentysty to często zaledwie chwila, i to do tego pozbawiona wszelkich nieprzyjemnych odczuć.

Leczenie w narkozieProjekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności