METAMORFOZA GÓRNEGO I DOLNEGO ŁUKU ZĘBOWEGO


U pacjentki została wykonana metamorfoza górnego i dolnego łuku zębowego.

Zęby własne, które zakwalifikowano do pozostania w jamie ustnej zostały wyleczone i przygotowane do osadzenia nowych koron pełnoceramicznych. W miejscach gdzie nie było zębów, wszczepiono implanty. W łuku górnym przeprowadzono natychmiastową implantację wraz z regeneracją kości, zabiegi podniesienia zatok szczękowych, tzw. sinus lift. Po tych zabiegach pacjentkę zaopatrzono w uzupełnienia tymczasowe, tak aby mogła wykonywać swoje codzienne czynności i swobodnie funkcjonować. W dolnej szczęce, zanim wszczepiono implanty, potrzebny był dodatkowy zabieg regeneracji kości, a po wygojeniu i osadzeniu implantów odtworzono również dziąsło, było to niezbędne dla zachowania dobrej higieny implantów i koron porcelanowych.

Dentrum clinic specjalizuje się w tego typu zabiegach, a dr n. med. Daniel Ciapiński prowadzi liczne szkolenia i wykłady dla innych lekarzy z całej Polski.

Kolejnym etapem było zadbanie o stronę estetyczną uśmiechu. Dzięki użyciu skanera do wykonywania cyfrowych wycisków, zaprojektowano i stworzono korony pełnoceramiczne na zębach własnych oraz na implantach.

Pacjentka mogła szczęśliwa i zadowolona opuścić nasz gabinet i cieszyć się swoim nowym zdrowym i pięknym uśmiechem w stylu Hollywood smile.

Widzimy się z pacjentką wkrótce na krótkiej kontroli.

Czas leczenia: 1,5 roku.

Na koniec leczenia każdemu pacjentowi przypominamy również o konieczności dbania o takie prace, by korony porcelanowe zawsze miały ten sam blask i były czyste.

Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności