EFEKTY PRZED I PO

Poznaj nasze
Metamorfozy

W Dentrum Clinic Katowice nie znamy słowa „niemożliwe”. Dzięki doświadczeniu naszych stomatologów oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego potrafimy przywrócić zdrowie i uśmiech nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Leczymy kompleksowo zgodnie z najnowszymi trendami. Prace wykonujemy cyfrowo oraz całkowicie bezboleśnie. Oferujemy znieczulenie komputerowe lub pod narkozą. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i opracowujemy najskuteczniejszy plan leczenia. Dbamy o komfort oraz dobrą atmosferę podczas zabiegów. Jeżeli poszukujecie dentysty, który nie tylko skupi się na ubytkach, ale sprawdzi stan zdrowia całej jamy ustnej, to nasz gabinet stomatologiczny w Katowicach będzie właściwym miejscem.

„Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech”

Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego z radością przedstawiamy efekty leczenia przed i po wizycie w naszym gabinecie. Wejdź i poznaj historię osób, których zmiana wpłynęła na jakość i komfort życia. Przybliżając efekty naszej pracy, zachęcamy do postawienia pierwszego kroku a całą resztą zajmie się zespół naszych specjalistów. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, przeprowadzając go przez cały proces leczenia, by ten przebiegł jak najbardziej komfortowo.


IMPLANTY I LICÓWKI


LICÓWKI PORCELANOWE


KORONY PEŁNOCERAMICZNEKORONY PEŁNOCERAMICZNE NA IMPLANTACH


PRACA NA IMPLANTACH. KONTROLA PO 6 LATACH


UZUPEŁNIENIE PROTETYCZNE PANA ANDRZEJAMETAMORFOZA PANA KRZYSZTOFA


HOLLYWODZKI UŚMIECH PANI JOANNY

Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności