Blog

Sprawdź nasze najświeższe newsy i ogólne artykuły z branży stomatologicznej. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje komentarze!
przed_po_plomby4.jpg

Próchnica jest najbardziej powszechną chorobą zębów, która nieprzypadkowo określana jest jako prawdziwa plaga dzisiejszych czasów. Szacuje się, że zmaga się z nią obecnie nawet do 90% społeczeństwa. Z tego powodu praktycznie każdy z nas posiada przynajmniej jedną plombę, która wypełnia ubytek w zębie. Czasami zauważamy jednak, że z naszego zęba wypadło wypełnienie, a przestrzeń po nim pozostała pusta. Co w takiej sytuacji zrobić i jak długo można chodzić, jak plomba wypadnie?


Focus-na-usmiech-2-1200x675.png

31 sierpnia 2021 Stomatologia estetyczna

Wielogodzinne wideokonferencje związane z pracą lub nauką zdalną spowodowały, że zaczęliśmy przywiązywać większą wagę do naszego wizerunku. Mimika twarzy, uśmiech, to obok zachowania, gestów i ubioru ważne elementy, od których zależy, jak zostaniemy odebrani. Konieczność włączania kamerki na spotkaniach online u wielu osób powoduje jednak ogromny dyskomfort. Częstym powodem złego samopoczucia są zniszczone zęby, które sprawiają, że rzadziej zabieramy głos na spotkaniach, a nawet zakrywamy usta podczas uśmiechu lub śmiechu. Nie musi tak być. O możliwościach stomatologii estetycznej rozmawiamy z dr n. med. Danielem Ciapińskim.
Projekt p.t.: „Wprowadzenie do praktyki przedsiębiorstwa nowych innowacyjnych technologii stomatologicznych szansą na dynamiczny rozwój usług stomatologicznych”.
Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (EFRR).
Beneficjent: Praktyka Dentystyczna Daniel Ciapiński.
Cel projektu: wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych usług stomatologicznych.
mapadotacji.gov.pl
logo dentrum clinic tło przezroczyste

Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe


Kontakt


Zadzwoń

+32 723 22 75
723 609 090


Odwiedź nas

ul. Ściegiennego 49,
40-114 Katowice


Napisz do nas

recepcja@dentrum.plMedia Społecznościowe
Copyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatnościCopyright 2021 © Strona stworzona z uśmiechem. Dentrum & MRVSKY || Polityka prywatności